User Details (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Views
fr: Vues

en: Display
fr: Affichage

en: Role
fr: Rôle

en: Create content
fr: Créer un contenu

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Rank
fr: Rang

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Posts
fr: Contributions

en: My profile
fr: Mon profil

en: Joined
fr: A rejoint

en: Post count
fr: Compteur de contributions

en: Admin link
fr: Lien administrateur

en: Edit my profile
fr: Modifier mon profil

en: Link Type
fr: Type de lien

en: Joined date
fr: Date d'adhésion
