User Details (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Display
de: Aazeig

en: Role
de: Rolle

en: Logout
de: Abmälde

en: Front page
de: Ystigssyte
