User Details (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: Overview
he: סקירה

en: Views
he: היבטים

en: Display
he: תצוגה

en: Performance
he: ביצועים

en: Role
he: תפקיד

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Logout
he: יציאה

en: Front page
he: דף הבית

en: Posts
he: הודעות

en: Joined
he: הצטרף

en: Admin
he: מנהל

en: Edit my profile
he: עריכת הפרופיל שלי
