User Details (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Background
hr: Pozadina

en: Display
hr: Prikaz

en: Panels
hr: Paneli

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Role
hr: Uloga

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Logout
hr: Odjava

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Posts
hr: Unosi

en: Joined
hr: Pridružio se
