User Details (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Disabled
ja: 無効

en: Overview
ja: 概観

en: Background
ja: 背景

en: Views
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Panels
ja: パネル

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Role
ja: 役割

en: Create content
ja: コンテンツの作成

en: Logout
ja: ログアウト

en: Front page
ja: フロントページ

en: Posts
ja: 投稿

en: Joined
ja: 登録日

en: Admin
ja: 管理者

en: Edit my profile
ja: プロフィールの編集
