User Details (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Overview
kk: Шолу

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Front page
kk: Басты бет

en: Posts
kk: Жазбалар
