User Details (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Role
km: តួនាទី

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Logout
km: ចេញ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Posts
km: ប្រកាស
