User Details (7.x-2.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Posts
ku: پەیامەکان
