User Details (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Views
lt: Vaizdai

en: Display
lt: Rodymas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Role
lt: Rolė

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Posts
lt: Įrašai

en: Admin
lt: Adminas

en: New messages
lt: Naujos žinutės

en: Edit my profile
lt: Redaguoti mano profilį
