User Details (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Background
lv: Fons

en: Views
lv: Skati

en: Display
lv: Ekrāns

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Role
lv: Loma

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Logout
lv: Iziet

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Joined
lv: Pievienojās
