User Details (7.x-2.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Performance
mn: Хурд

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас
