User Details (7.x-2.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ
