User Details (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ
