User Details (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Background
nl: Achtergrond

en: Views
nl: Overzichten

en: Display
nl: Weergeven

en: Performance
nl: Prestaties

en: Role
nl: Rol

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: NOTE:
nl: Opmerking:

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Rank
nl: Rang

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Posts
nl: Berichten

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Admin link
nl: Beheerlink

en: Edit my profile
nl: Profiel aanpassen
