User Details (7.x-2.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Performance
nn: Ytelse

en: Role
nn: Rolle

en: Create content
nn: Lag innhald

en: Front page
nn: Framside

en: Posts
nn: Innlegg
