User Details (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Background
oc: Rèireplan

en: Views
oc: Vistas

en: Display
oc: Afichatge

en: Panels
oc: Escapolons

en: Performance
oc: Performància

en: Role
oc: Ròtle

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: NOTE:
oc: NÒTA :

en: Logout
oc: Sortir

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Posts
oc: Contribucions
