User Details (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
