User Details (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Background
pl: Tło

en: Views
pl: Widoki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Panels
pl: Panele

en: Performance
pl: Wydajność

en: Role
pl: Rola

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Front page
pl: Strona główna

en: Posts
pl: Wpisy

en: Joined
pl: Dołączył

en: Edit my profile
pl: Edytuj mój profil
