User Details (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Views
ps: ليدنې

en: Performance
ps: كارېدون

en: Role
ps: ونډه

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Posts
ps: ليکنې
