User Details (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Disabled
ru: Отключено

en: Overview
ru: Обзор

en: Background
ru: Фон

en: Views
ru: Представление

en: Display
ru: Отображение

en: Panels
ru: Панели

en: Performance
ru: Производительность

en: Role
ru: Роль

en: Create content
ru: Добавить материал

en: NOTE:
ru: ПРИМЕЧАНИЕ:

en: Logout
ru: Выход

en: Front page
ru: Главная страница

en: Posts
ru: Сообщения

en: My profile
ru: Мой профиль

en: Joined
ru: Регистрация

en: Admin
ru: Администратор

en: Edit my profile
ru: Редактировать мой профиль
