User Details (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Overview
sk: Prehľad

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Panels
sk: Panely

en: Performance
sk: Výkon

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Posts
sk: Príspevky

en: Joined
sk: Členom od

en: Admin
sk: Administrátor
