User Details (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Performance
sq: Performanca

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Posts
sq: Dërgime
