User Details (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Views
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Posts
th: ตั้งกระทู้
