User Details (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Background
uk: Тло

en: Views
uk: Види

en: Display
uk: Показ

en: Panels
uk: Панелі

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Role
uk: Роль

en: Create content
uk: Створити вміст

en: NOTE:
uk: ПРИМІТКА:

en: Logout
uk: Вихід

en: Rank
uk: Ранґ

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Posts
uk: Дописи

en: My profile
uk: Мій профіль

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Admin
uk: Адмін

en: New messages
uk: Нові повідомлення

en: Admin link
uk: Посилання адміністратора

en: Edit my profile
uk: Редагувати мій профіль

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Create link
uk: Створити посилання
