User Details (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Role
hy: Դեր

en: Front page
hy: Առջևի էջ
