User Details (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Overview
id: Sekilas

en: Views
id: View

en: Display
id: Tampilan

en: Performance
id: Performa

en: Role
id: Peran

en: Create content
id: Kirim artikel

en: Logout
id: Keluar

en: Front page
id: Halaman depan

en: Posts
id: Pos

en: My profile
id: Profilku

en: Joined
id: Bergabung

en: Admin
id: Administrator
