User Details (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display
is: Sýna

en: Performance
is: Afköst

en: Role
is: Hlutverk

en: Create content
is: Setja inn efni

en: Logout
is: Útskrá

en: Front page
is: Forsíða

en: Posts
is: Færslur
