User Details (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Views
mr: याद्या

en: Display
mr: दाखवा

en: Create content
mr: आशय बनवा

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
