User Details (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Disabled
pt: Desativado

en: Overview
pt: Visão geral

en: Background
pt: Fundo

en: Display
pt: Exibição

en: Performance
pt: Desempenho

en: Role
pt: Papel

en: Create content
pt: Criar conteúdo

en: Logout
pt: Sair

en: Front page
pt: Página inicial

en: Joined
pt: Inscrito

en: Admin
pt: Administrar

en: Edit my profile
pt: Editar meu perfil

en: Recent Content
pt: Conteúdo Recente
