User Details (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Disabled
pt: Desativado

en: Overview
pt: Vista global

en: Background
pt: Fundo

en: Display
pt: Mostrar

en: Panels
pt: Painéis

en: Performance
pt: Desempenho

en: Role
pt: Grupo

en: Create content
pt: Criar conteúdo

en: NOTE:
pt: Observação:

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Front page
pt: Página principal

en: Posts
pt: Mensagens

en: Joined
pt: Membro desde

en: Admin
pt: Administrador

en: New messages
pt: Novas mensagens

en: Admin link
pt: Ligação de administração
