User Details (7.x-2.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Display
te: చూపు

en: Performance
te: పనితీరు

en: Role
te: పాత్ర

en: Create content
te: కొత్త విషయం రాయండి

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: Posts
te: టపాలు
