User Details (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Background
tr: Arkaplan

en: Views
tr: Görünümler

en: Display
tr: Gösterim

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Performance
tr: Performans

en: Role
tr: Rol

en: Create content
tr: İçerik yarat

en: NOTE:
tr: NOT:

en: Logout
tr: Çıkış

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Joined
tr: Katıldı

en: Admin
tr: Yönetim

en: New messages
tr: Yeni iletiler
