User Details (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Help
uk: Довідка

en: Background
uk: Тло

en: Role
uk: Роль

en: NOTE:
uk: ПРИМІТКА:

en: Created:
uk: Створено:

en: Search:
uk: Пошук:

en: Content:
uk: Вміст:

en: Admin link
uk: Посилання адміністратора

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Amount:
uk: Кількість:

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Create link
uk: Створити посилання

en: Icons Only
uk: Лише значки

en: Text and Icons
uk: Текст і піктограми

en: Profile:
uk: Профіль:

en: Blog:
uk: Блог:

en: Image path:
uk: Шлях до малюнка:

en: Front:
uk: Передня частина:

en: Panels:
uk: Панелі:
