User Details (7.x-3.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Help
hi: मदद

en: Role
hi: भूमिका
