User Details (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Help
az: Dəstək

en: Role
az: Rollar
