User Diff (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: View
ast: Vista

en: Picture
ast: Imaxe

en: Active
ast: Activu

en: Signature
ast: Robla

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Blocked
ast: Torgáu

en: view revisions
ast: ver revisiones

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño
