User Diff (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: View
dz: སྟོན་

en: Picture
dz: པར།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: !date by !username
dz: %username གིས་ !date

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།
