User Diff (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
