User Diff (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: View
sq: Shfaq

en: Picture
sq: Fotografia

en: Active
sq: Aktiv

en: Signature
sq: Firma

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: view revisions
sq: shfaq revizionet

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual
