User Diff (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்
