User Diff (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: View
te: చూడు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Picture
te: చిత్రం

en: Signature
te: సంతకం
