User Diff (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: Active
af: Aktief

en: Signature
af: Handtekening

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
