User Diff (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Picture
bo: པར

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: !date by !username
bo: !date དང་!username་ནས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
