User Diff (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (39 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: View
es: Ver

en: Theme
es: Tema

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Picture
es: Imagen

en: Active
es: Activo

en: Added
es: Añadido

en: Signature
es: Firma

en: Deleted
es: Eliminado

en: Blocked
es: Bloqueado

en: view revisions
es: ver revisiones

en: !date by !username
es: !date por !username

en: revert
es: revertir

en: Show diff
es: Mostrar diferencias

en: Revision
es: Revisión

en: current revision
es: revisión actual

en: Select different revisions to compare.
es: Seleccionar revisiones diferentes a comparar.

en: next diff >
es: próxima diferencia >

en: < previous diff
es: < diferencia anterior

en: Current revision:
es: Revisión actual:

en: Revision of !new_date:
es: Revisión de !new_date

en: Changes to %name
es: Cambios a %name

en: No visible changes
es: No hay cambios visibles

en: Diff
es: Diferencias

en: Changed
es: Modificado

en: No highlighting
es: Sin resaltar

en: Legend
es: Rótulo

en: Comparing two revisions:
es: Comparando dos revisiones:

en: Highlight changes
es: Resaltar cambios

en: List revisions
es: Listar revisiones

en: Show latest diff
es: Mostar últimas diferencias

en: View changes
es: Ver cambios

en: Updated by !name on @date
es: Actualizado por !name en @date

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
es: Se debe habilitar el bloque 'Inline diff' para usar esta característica

en: @revision by @name
es: @revision por @name

en: Revisions for @title
es: Revisiones para @title
