User Diff (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: View
gu: જુઓ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Active
gu: સક્રિય

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Changed
gu: બદલ્યું
