User Diff (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: View
hu: Megtekintés

en: Theme
hu: Smink

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Picture
hu: Kép

en: Active
hu: Aktív

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Signature
hu: Aláírás

en: Deleted
hu: Törölt

en: Blocked
hu: Zárolt

en: view revisions
hu: korábbi változatok megtekintése

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Show diff
hu: Eltérés megjelenítése

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Select different revisions to compare.
hu: Különböző változatokat kell kiválasztani az összehasonlításhoz.

en: next diff >
hu: következő eltérés >

en: < previous diff
hu: < előző eltérés

en: Current revision:
hu: Aktuális változat:

en: Revision of !new_date:
hu: !new_date szerinti változat:

en: Changes to %name
hu: %name változásai

en: No visible changes
hu: Nincs látható változás

en: Changed
hu: Módosítva

en: No highlighting
hu: Nincs kiemelés

en: Time Zone
hu: Időzóna

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: Comparing two revisions:
hu: Két változat összehasonlítása:

en: Highlight changes
hu: Változások kiemelése

en: List revisions
hu: Változatok listázása

en: Show latest diff
hu: Legfrissebb eltérés megjelenítése

en: View changes
hu: Változások megtekintése

en: Updated by !name on @date
hu: Frissítette !name – @date

en: Inline diff
hu: Beágyazott eltérés

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
hu: Engedélyezni kell a „Beágyazott eltérés” blokkot ehhez a lehetőséghez

en: @revision by @name
hu: @revision @name által
