User Diff (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: View
id: Lihat

en: Theme
id: Tema

en: Picture
id: Foto

en: Active
id: Aktif

en: Added
id: Ditambahkan

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Deleted
id: Terhapus

en: Blocked
id: Diblokir

en: view revisions
id: melihat revisi

en: !date by !username
id: !date oleh !username

en: revert
id: kembalikan

en: Revision
id: Revisi

en: current revision
id: revisi terkini

en: Changed
id: Berubah
