User Diff (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: Picture
mn: Зураг

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: revert
mn: буцаах
