User Diff (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ
