User Diff (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: Picture
sl: Slika

en: Active
sl: Aktiven

en: Signature
sl: Podpis

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Blocked
sl: Blokiran

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica
